Çözümlerimiz

Buradasınız:

Web Tasarımı

Kurumsal kimliğinize uygun bir web tasarımı için doğru adrestesiniz. Kimliğinizin en önemli göstergesi olan logonuzun renkleri ile birebir örtüşen, modern grafik tasarımı ile bütünleştirilmiş, göze hoş gelen web tasarımı yapıyoruz.Güvenli, Kesintisiz, Hızlı hosting ve mail desteğimizi her an yanınızda hissedeceksiniz.

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımı oluşturulduktan sonra baskı aşamasını problemsiz bir şekilde sizin adınıza üstleniyoruz. İlgili projeyi en ekonomik kağıt kalınlıkları, ölçü ve renk ayarlarını hesaplayarak maliyetleri düşürüyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik özgün çizgiler ve renklerle firmanızın imajını ve markalaşma yolunda profesyonel etkiler bırakmasını sağlayacak stratejilerle piyasada en büyük ve en önemli ilk adım olduğunu bilerek sizlere hizmet vermekteyiz.

Dergi Tasarımı

Kapı Magazin fikrinin çıkış mantığı sektörel bilgilendirme ve yeni teknoloji çözümlerini kullanarak pazarda farkındalığı artırma çabasıdır.Bu süreç içinde Ahşap, Çelik, Otomatik, Endüstriyel Kapı ve yan sanayi başlığı altında görebileceğimiz tüm işletme ve markaların ortak akıl hareketiyle destekleri alınmıştır.

Tanıtım Filmi

Tanıtım filminizin, gerek senaryosu gerek çekim aşaması açısından ince eleyip sık dokuyarak hazırlanması gerekmektedir.Web Ajans olarak ürünlerinizin tanıtım filmlerini uzman kadromuz ile projelendirerek sizin istekleriniz doğrultusunda çekmekteyiz.

Medya Satınalma

Medya sektöründe yapmış olduğumuz çalışmalarda siz müşterilerimizin stratejik bir planlama doğrultusunda marka bilinirliğini sağlamak, medya satın alma ve planlama ile firmanızı desteklemek ve marka bilinirliğinizin devamını getirmek başlıca hedefimiz.